Clubagenda

mei
25-5-2019 10:00 - 25-5-2019 23:00 Seniorencompetitie
26-5-2019 08:30 - 26-5-2019 12:00 Tenniskids Worldtour Oranje
26-5-2019 09:00 - 26-5-2019 12:00 Jeugdcompetitie Groene competitie
26-5-2019 10:30 - 26-5-2019 19:00 Jeugdcompetitie
31-5-2019 19:00 - 31-5-2019 23:00 Seniorencompetitie
juni
1-6-2019 09:00 - 1-6-2019 10:00 G-Tennisles
1-6-2019 10:00 - 1-6-2019 23:00 Seniorencompetitie
2-6-2019 09:00 - 2-6-2019 12:00 Tenniskids Wordltour Oranje
2-6-2019 09:00 - 2-6-2019 19:00 Seniorencompetitie
2-6-2019 13:30 - 2-6-2019 19:00 Jeugdcompetitie
3-6-2019 09:00 - 8-6-2019 23:00 Seniorencompetitie Inhaaldagen
8-6-2019 10:00 - 8-6-2019 11:00 G-Tennisles
10-6-2019 09:00 - 10-6-2019 12:00 Jeugd Rode en Oranje competitie
10-6-2019 16:00 - 23-6-2019 19:00 Jeugd Clubkampioenschap Dubbel
15-6-2019 10:00 - 15-6-2019 11:00 G-Tennisles
22-6-2019 10:00 - 22-6-2019 11:00 G-Tennisles
29-6-2019 10:00 - 29-6-2019 11:00 G-Tennisles
juli
6-7-2019 09:00 - 14-7-2019 20:00 Renel Open Jeugdtoernooi
6-7-2019 10:00 - 6-7-2019 11:00 G-Tennisles
13-7-2019 10:00 - 13-7-2019 11:00 G-Tennisles
27-7-2019 09:00 - 4-8-2019 23:00 Senioren Open Toernooi
september
7-9-2019 10:00 - 7-9-2019 11:00 G-Tennisles
7-9-2019 11:00 - 8-9-2019 12:00 WhoZnext kampweekend
14-9-2019 10:00 - 14-9-2019 11:00 G-Tennisles
15-9-2019 09:00 - 15-9-2019 12:00 Tenniskids Worldtour Rood/Oranje/Groen
21-9-2019 09:00 - 12-10-2019 23:00 Senioren Clubkampioenschappen Enkel/Mix en Dubbel
21-9-2019 09:00 - 13-10-2019 19:00 Jeugd Clubkampioenschap Enkel/Mix
21-9-2019 10:00 - 21-9-2019 11:00 G-Tennisles
22-9-2019 09:00 - 22-9-2019 12:00 Tenniskids Worldtour Rood/Oranje/Groen
28-9-2019 10:00 - 28-9-2019 11:00 G-Tennisles
29-9-2019 09:00 - 29-9-2019 12:00 Tenniskids Worldtour Rood/Oranje/Groen
oktober
5-10-2019 10:00 - 5-10-2019 11:00 G-Tennisles
6-10-2019 09:00 - 6-10-2019 12:00 Tenniskids Worldtour Rood/Oranje/Groen
12-10-2019 10:00 - 12-10-2019 11:00 G-Tennisles
13-10-2019 09:00 - 13-10-2019 12:00 Jeugd Groene Competitie
16-10-2019 19:00 - 16-10-2019 22:00 Senioren Dames Woensdagavond Competitie
18-10-2019 20:00 - 18-10-2019 23:00 Senioren Heren Vrijdagavond Competitie
19-10-2019 10:00 - 19-10-2019 18:00 G Tennis Open Toernooi
19-10-2019 20:00 - 19-10-2019 23:00 Klaverjassen
20-10-2019 09:00 - 20-10-2019 12:00 Jeugd Groene Competitie
20-10-2019 12:00 - 20-10-2019 18:00 Senioren Wintermix
23-10-2019 09:00 - 24-10-2019 18:00 Krastoernooi
25-10-2019 20:00 - 25-10-2019 23:00 Senioren Heren Vrijdagavond Competitie
26-10-2019 10:00 - 26-10-2019 11:00 G-Tennisles
27-10-2019 09:00 - 27-10-2019 12:00 Jeugd Groene Competitie
27-10-2019 12:00 - 27-10-2019 18:00 Senioren Winterdubbel
30-10-2019 19:00 - 30-10-2019 22:00 Senioren Dames Woensdagavond Competitie
31-10-2019 20:00 - 31-10-2019 23:00 Commissieavond alle commissies
november
1-11-2019 20:00 - 1-11-2019 23:00 Senioren Heren Vrijdagavond Competitie
2-11-2019 10:00 - 2-11-2019 11:00 G-Tennisles
3-11-2019 09:00 - 3-11-2019 12:00 Jeugd Groene competitie inhaaldag
3-11-2019 12:00 - 3-11-2019 18:00 Senioren Wintermix
6-11-2019 19:00 - 6-11-2019 22:00 Senioren Dames Woensdagavond Competitie
8-11-2019 20:00 - 8-11-2019 23:00 Senioren Heren Vrijdagavond Competitie
9-11-2019 10:00 - 9-11-2019 11:00 G-Tennisles
9-11-2019 10:00 - 9-11-2019 19:00 Pannekoeken Jeugdtoernooi
10-11-2019 09:00 - 10-11-2019 12:00 Jeugd Groene competitie inhaaldag
13-11-2019 19:00 - 13-11-2019 23:00 Senioren Dames Woensdagavond Competitie
15-11-2019 20:00 - 15-11-2019 23:00 Senioren Heren Vrijdagavond Competitie
16-11-2019 10:00 - 16-11-2019 11:00 G-Tennisles
17-11-2019 09:00 - 17-11-2019 12:00 Jeugd Groene competitie inhaaldag
17-11-2019 12:00 - 17-11-2019 18:00 Senioren Winterdubbel
20-11-2019 19:00 - 20-11-2019 22:00 Senioren Dames Woensdagavond Competitie
22-11-2019 20:00 - 22-11-2019 23:00 Senioren Heren Vrijdagavond Competitie
23-11-2019 10:00 - 23-11-2019 11:00 G-Tennisles
23-11-2019 15:00 - 23-11-2019 18:00 Sinterklaasfeest Jeugd
23-11-2019 20:00 - 23-11-2019 23:00 Klaverjassen
27-11-2019 19:00 - 27-11-2019 22:00 Senioren Dames Woensdagavond Competitie
29-11-2019 20:00 - 29-11-2019 23:00 Senioren Heren Vrijdagavond Competitie
30-11-2019 10:00 - 30-11-2019 11:00 G-Tennisles
december
1-12-2019 12:00 - 1-12-2019 18:00 Senioren Wintermix
4-12-2019 19:00 - 4-12-2019 22:00 Senioren Dames Woensdagavond Competitie
6-12-2019 20:00 - 6-12-2019 23:00 Senioren Heren Vrijdagavond Competitie
7-12-2019 10:00 - 7-12-2019 11:00 G-Tennisles
8-12-2019 12:00 - 8-12-2019 18:00 Senioren Winterdubbel
11-12-2019 19:00 - 11-12-2019 22:00 Senioren Dames Woensdagavond Competitie
13-12-2019 20:00 - 13-12-2019 23:00 Senioren Heren Vrijdagavond Competitie
14-12-2019 10:00 - 14-12-2019 14:00 Lichtjes Toernooi G-Tennis
14-12-2019 16:00 - 14-12-2019 22:00 Jeugd Lichtjes Toernooi
15-12-2019 15:00 - 15-12-2019 23:00 Klaverjas Kerstdrive/diner
18-12-2019 19:00 - 18-12-2019 22:00 Senioren Dames Woensdagavond Competitie
20-12-2019 20:00 - 20-12-2019 23:00 Senioren Heren Vrijdagavond Competitie

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

06-40672995 of 075-6212367

Address

Titanialaan 13
1562 ZC Krommenie