Clubagenda

mei
22-5-2018 09:00 - 22-5-2018 13:00 Seniorencompetitie
24-5-2018 10:00 - 24-5-2018 23:00 Seniorencompetitie Inhaaldag
25-5-2018 16:00 - 25-5-2018 19:00 Jeugdcompetitie
25-5-2018 19:00 - 25-5-2018 23:00 Seniorencompetitie
26-5-2018 08:30 - 26-5-2018 14:00 Jeugdcompetitie (eindtijd niet vooraf bekend)
26-5-2018 09:00 - 26-5-2018 10:00 G-Tennisles
26-5-2018 10:00 - 26-5-2018 23:00 Seniorencompetitie
27-5-2018 08:30 - 27-5-2018 12:00 Jeugdcompetitie/Groene competitie
27-5-2018 08:30 - 27-5-2018 23:00 Seniorencompetitie
29-5-2018 09:00 - 29-5-2018 13:00 Seniorencompetitie
juni
1-6-2018 19:00 - 1-6-2018 23:00 Seniorencompetitie
2-6-2018 09:00 - 2-6-2018 10:00 G-Tennisles
2-6-2018 10:00 - 2-6-2018 23:00 Seniorencompetitie
3-6-2018 08:30 - 3-6-2018 12:00 Jeugdcompetitie/Groene competitie
3-6-2018 08:30 - 3-6-2018 23:00 Seniorencompetitie
5-6-2018 09:00 - 5-6-2018 13:00 Seniorencompetitie Inhaaldag
8-6-2018 19:00 - 8-6-2018 23:00 Seniorencompetitie Inhaaldag
9-6-2018 09:00 - 9-6-2018 10:00 G-Tennisles
9-6-2018 10:00 - 9-6-2018 23:00 Seniorencompetitie Inhaaldag
10-6-2018 09:00 - 10-6-2018 12:00 Tenniskids Wordltour rood/oranje
10-6-2018 10:00 - 10-6-2018 19:00 Jeugdcompetitie Inhaaldag Groene competitie
11-6-2018 16:00 - 11-6-2018 19:00 Jeugd Clubkampioenschap Dubbel/Mix
12-6-2018 16:00 - 12-6-2018 19:00 Jeugd Clubkampioenschap Dubbel/Mix
13-6-2018 13:30 - 13-6-2018 19:00 Jeugd Clubkampioenschap Dubbel/Mix
14-6-2018 16:00 - 14-6-2018 19:00 Jeugd Clubkampioenschap Dubbel/Mix
15-6-2018 16:00 - 15-6-2018 19:00 Jeugd Clubkampioenschap Dubbel/Mix
16-6-2018 10:00 - 16-6-2018 11:00 G-Tennisles
16-6-2018 11:00 - 16-6-2018 19:00 Jeugd Clubkampioenschap Dubbel/Mix
17-6-2018 09:00 - 17-6-2018 12:00 Tenniskids Wordltour rood/oranje
17-6-2018 10:00 - 17-6-2018 19:00 Jeugd Clubkampioenschap Dubbel/Mix
18-6-2018 16:00 - 18-6-2018 19:00 Jeugd Clubkampioenschap Dubbel/Mix
19-6-2018 16:00 - 19-6-2018 19:00 Jeugd Clubkampioenschap Dubbel/Mix
20-6-2018 13:30 - 20-6-2018 19:00 Jeugd Clubkampioenschap Dubbel/Mix
21-6-2018 16:00 - 21-6-2018 19:00 Jeugd Clubkampioenschap Dubbel/Mix
22-6-2018 13:30 - 22-6-2018 19:00 Jeugd Clubkampioenschap Dubbel/Mix
23-6-2018 10:00 - 23-6-2018 11:00 G-Tennisles
23-6-2018 10:00 - 23-6-2018 19:00 Jeugd Clubkampioenschap Dubbel/Mix
24-6-2018 09:00 - 24-6-2018 12:00 Tenniskids Wordltour rood/oranje
24-6-2018 10:00 - 24-6-2018 19:00 Jeugd Clubkampioenschap Dubbel/Mix Finales
30-6-2018 10:00 - 30-6-2018 11:00 G-Tennisles
juli
1-7-2018 09:00 - 1-7-2018 12:00 Tenniskids Wordltour rood/oranje
7-7-2018 10:00 - 7-7-2018 11:00 G-Tennisles
14-7-2018 09:00 - 14-7-2018 20:00 Renel Open Jeugdtoernooi
14-7-2018 10:00 - 14-7-2018 11:00 G-Tennisles
15-7-2018 09:00 - 15-7-2018 20:00 Renel Open Jeugdtoernooi
16-7-2018 13:00 - 16-7-2018 20:00 Renel Open Jeugdtoernooi
17-7-2018 13:00 - 17-7-2018 20:00 Renel Open Jeugdtoernooi
18-7-2018 11:00 - 18-7-2018 20:00 Renel Open Jeugdtoernooi
19-7-2018 13:00 - 19-7-2018 20:00 Renel Open Jeugdtoernooi
20-7-2018 10:00 - 20-7-2018 22:00 Renel Open Jeugdtoernooi en Barbeque
21-7-2018 09:00 - 21-7-2018 20:00 Renel Open Jeugdtoernooi
22-7-2018 10:00 - 22-7-2018 19:00 Renel Open Toernooi FINALES
28-7-2018 09:00 - 28-7-2018 23:00 Senioren Open Toernooi
29-7-2018 09:00 - 29-7-2018 23:00 Senioren Open Toernooi
30-7-2018 17:00 - 30-7-2018 23:00 Senioren Open Toernooi
31-7-2018 17:00 - 31-7-2018 23:00 Senioren Open Toernooi
augustus
1-8-2018 17:00 - 1-8-2018 23:00 Senioren Open Toernooi
2-8-2018 17:00 - 2-8-2018 23:00 Senioren Open Toernooi
3-8-2018 17:00 - 3-8-2018 23:00 Senioren Open Toernooi en Feestavond
4-8-2018 09:00 - 4-8-2018 23:00 Senioren Open Toernooi Finales
5-8-2018 09:00 - 5-8-2018 18:00 Senioren Open Toernooi Finales
september
8-9-2018 09:00 - 8-9-2018 12:00 WhoZnext kampweekend
8-9-2018 10:00 - 8-9-2018 11:00 G-Tennisles
9-9-2018 00:00 - 9-10-2018 12:00 WhoZnext kampweekend
9-9-2018 09:00 - 9-9-2018 12:00 Tenniskids Wordltour rood/oranje
15-9-2018 10:00 - 15-9-2018 11:00 G-Tennisles
16-9-2018 09:00 - 16-9-2018 12:00 Tenniskids Worldtour Rood/Oranje/Groen
16-9-2018 12:00 - 16-9-2018 18:00 Jeugd Clubkampioenschap Enkel
17-9-2018 16:00 - 17-9-2018 19:00 Jeugd Clubkampioenschap Enkel
18-9-2018 16:00 - 18-9-2018 19:00 Jeugd Clubkampioenschap Enkel
19-9-2018 13:30 - 19-9-2018 19:00 Jeugd Clubkampioenschap Enkel
20-9-2018 16:00 - 20-9-2018 19:00 Jeugd Clubkampioenschap Enkel
21-9-2018 13:30 - 21-9-2018 19:00 Jeugd Clubkampioenschap Enkel
22-9-2018 09:00 - 22-9-2018 23:00 Jeugd Clubkampioenschap Enkel
22-9-2018 09:00 - 22-9-2018 23:00 Senioren Clubkampioenschappen Enkel/Mix en Dubbel
22-9-2018 10:00 - 22-9-2018 11:00 G-Tennisles
23-9-2018 09:00 - 23-9-2018 12:00 Tenniskids Worldtour Rood/Oranje/Groen
24-9-2018 16:00 - 24-9-2018 19:00 Jeugd Clubkampioenschap Enkel
24-9-2018 19:00 - 24-9-2018 23:00 Senioren Clubkampioenschappen Enkel/Mix en Dubbel
25-9-2018 16:00 - 25-9-2018 19:00 Jeugd Clubkampioenschap Enkel
25-9-2018 19:00 - 25-9-2018 23:00 Senioren Clubkampioenschappen Enkel/Mix en Dubbel
26-9-2018 13:00 - 26-9-2018 19:00 Jeugd Clubkampioenschap Enkel
26-9-2018 19:00 - 26-9-2018 23:00 Senioren Clubkampioenschappen Enkel/Mix en Dubbel
27-9-2018 16:00 - 27-9-2018 19:00 Jeugd Clubkampioenschap Enkel
27-9-2018 19:00 - 27-9-2018 23:00 Senioren Clubkampioenschappen Enkel/Mix en Dubbel
28-9-2018 13:30 - 28-9-2018 19:00 Jeugd Clubkampioenschap Enkel
28-9-2018 19:00 - 28-9-2018 23:00 Senioren Clubkampioenschappen Enkel/Mix en Dubbel
29-9-2018 09:00 - 29-9-2018 19:00 Jeugd Clubkampioenschap Enkel
29-9-2018 09:00 - 29-9-2018 23:00 Senioren Clubkampioenschappen Enkel/Mix en Dubbel
29-9-2018 10:00 - 29-9-2018 11:00 G-Tennisles
30-9-2018 09:00 - 30-9-2018 12:00 Tenniskids Worldtour Rood/Oranje/Groen
30-9-2018 09:00 - 30-9-2018 19:00 Jeugd Clubkampioenschap Enkel
30-9-2018 09:00 - 30-9-2018 23:00 Senioren Clubkampioenschappen Enkel/Mix en Dubbel
oktober
1-10-2018 16:00 - 1-10-2018 19:00 Jeugd Clubkampioenschap Enkel
1-10-2018 19:00 - 1-10-2018 23:00 Senioren Clubkampioenschappen Enkel/Mix en Dubbel
2-10-2018 16:00 - 2-10-2018 19:00 Jeugd Clubkampioenschap Enkel
2-10-2018 19:00 - 2-10-2018 23:00 Senioren Clubkampioenschappen Enkel/Mix en Dubbel
3-10-2018 13:00 - 3-10-2018 19:00 Jeugd Clubkampioenschap Enkel
3-10-2018 19:00 - 3-10-2018 23:00 Senioren Clubkampioenschappen Enkel/Mix en Dubbel
4-10-2018 16:00 - 4-10-2018 19:00 Jeugd Clubkampioenschap Enkel
4-10-2018 19:00 - 4-10-2018 23:00 Senioren Clubkampioenschappen Enkel/Mix en Dubbel
5-10-2018 13:30 - 5-10-2018 19:00 Jeugd Clubkampioenschap Enkel
5-10-2018 19:00 - 5-10-2018 23:00 Senioren Clubkampioenschappen Enkel/Mix en Dubbel
6-10-2018 09:00 - 6-10-2018 23:00 Senioren Clubkampioenschappen Enkel/Mix en Dubbel
6-10-2018 09:00 - 6-10-2018 23:00 Jeugd Clubkampioenschap Enkel Finales
6-10-2018 10:00 - 6-10-2018 11:00 G-Tennisles
7-10-2018 09:00 - 7-10-2018 12:00 Tenniskids Worldtour Rood/Oranje/Groen
7-10-2018 09:00 - 7-10-2018 23:00 Senioren Clubkampioenschappen Enkel/Mix en Dubbel
7-10-2018 09:00 - 7-10-2018 23:00 Jeugd Clubkampioenschap Enkel Finales
8-10-2018 19:00 - 8-10-2018 23:00 Senioren Clubkampioenschappen Enkel/Mix en Dubbel
9-10-2018 19:00 - 9-10-2018 23:00 Senioren Clubkampioenschappen Enkel/Mix en Dubbel
10-10-2018 19:00 - 10-10-2018 23:00 Senioren Clubkampioenschappen Enkel/Mix en Dubbel
11-10-2018 19:00 - 11-10-2018 23:00 Senioren Clubkampioenschappen Enkel/Mix en Dubbel
12-10-2018 19:00 - 12-10-2018 23:00 Senioren Clubkampioenschappen Enkel/Mix en Dubbel Finales
13-10-2018 09:00 - 13-10-2018 23:00 Senioren Clubkampioenschappen Enkel/Mix en Dubbel Finales
13-10-2018 10:00 - 13-10-2018 11:00 G-Tennisles
14-10-2018 09:00 - 14-10-2018 12:00 Tenniskids Groene Competitie
17-10-2018 19:00 - 17-10-2018 22:00 Senioren Dames Woensdagavond Competitie
19-10-2018 20:00 - 19-10-2018 23:00 Senioren Heren Vrijdagavond Competitie
20-10-2018 10:00 - 20-10-2018 14:00 5e G-Tennis Cromme Bal Open
20-10-2018 20:00 - 20-10-2018 23:00 Klaverjassen
21-10-2018 09:00 - 21-10-2018 12:00 Tenniskids Groene Competitie
21-10-2018 12:00 - 21-10-2018 18:00 Senioren Wintermix
24-10-2018 09:00 - 24-10-2018 18:00 Krastoernooi
25-10-2018 09:00 - 25-10-2018 15:00 Krastoernooi
26-10-2018 20:00 - 26-10-2018 23:00 Senioren Heren Vrijdagavond Competitie
27-10-2018 10:00 - 27-10-2018 11:00 G-Tennisles
28-10-2018 09:00 - 28-10-2018 12:00 Tenniskids Groene Competitie
28-10-2018 12:00 - 28-10-2018 18:00 Senioren Winterdubbel
31-10-2018 19:00 - 31-10-2018 22:00 Senioren Dames Woensdagavond Competitie
november
1-11-2018 20:00 - 1-11-2018 22:00 Commissieavond alle commissies
2-11-2018 20:00 - 2-11-2018 23:00 Senioren Heren Vrijdagavond Competitie
3-11-2018 10:00 - 3-11-2018 11:00 G-Tennisles
4-11-2018 09:00 - 4-11-2018 12:00 Tenniskids Groene Competitie Inhaaldag
4-11-2018 12:00 - 4-11-2018 18:00 Senioren Wintermix
7-11-2018 19:00 - 7-11-2018 22:00 Senioren Dames Woensdagavond Competitie
9-11-2018 20:00 - 9-11-2018 23:00 Senioren Heren Vrijdagavond Competitie
10-11-2018 10:00 - 10-11-2018 11:00 G-Tennisles
10-11-2018 10:00 - 10-11-2018 19:00 Pasta/Pesto Jeugdtoernooi
11-11-2018 09:00 - 11-11-2018 12:00 Tenniskids Groene Competitie Inhaaldag
11-11-2018 10:00 - 11-11-2018 19:00 Pasta/Pesto Jeugdtoernooi
14-11-2018 19:00 - 14-11-2018 22:00 Senioren Dames Woensdagavond Competitie
16-11-2018 20:00 - 16-11-2018 23:00 Senioren Heren Vrijdagavond Competitie
17-11-2018 10:00 - 17-11-2018 11:00 G-Tennisles
18-11-2018 09:00 - 18-11-2018 12:00 Tenniskids Groene Competitie Inhaaldag
18-11-2018 12:00 - 18-11-2018 16:00 Senioren Winterdubbel
21-11-2018 19:00 - 21-11-2018 22:00 Senioren Dames Woensdagavond Competitie
23-11-2018 20:00 - 23-11-2018 23:00 Senioren Heren Vrijdagavond Competitie
24-11-2018 10:00 - 24-11-2018 11:00 G-Tennisles
24-11-2018 15:00 - 24-11-2018 17:00 Sinterklaasfeest Jeugd
24-11-2018 20:00 - 24-11-2018 23:00 Klaverjassen
28-11-2018 19:00 - 28-11-2018 22:00 Senioren Dames Woensdagavond Competitie
30-11-2018 20:00 - 30-11-2018 23:00 Senioren Heren Vrijdagavond Competitie
december
1-12-2018 10:00 - 1-12-2018 11:00 G-Tennisles
2-12-2018 12:00 - 2-12-2018 16:00 Senioren Wintermix
7-12-2018 20:00 - 7-12-2018 23:00 Senioren Heren Vrijdagavond Competitie
8-12-2018 10:00 - 8-12-2018 11:00 G-Tennisles
9-12-2018 12:00 - 9-12-2018 16:00 Senioren Winterdubbel
12-12-2018 19:00 - 12-12-2018 22:00 Senioren Dames Woensdagavond Competitie
14-12-2018 20:00 - 14-12-2018 23:00 Senioren Heren Vrijdagavond Competitie
15-12-2018 10:00 - 15-12-2018 14:00 Lichtjes Toernooi G-Tennis
15-12-2018 16:00 - 15-12-2018 22:00 Jeugd Lichtjes Toernooi
16-12-2018 15:00 - 16-12-2018 23:00 Klaverjas Kerstdrive/diner
19-12-2018 19:00 - 19-12-2018 22:00 Senioren Dames Woensdagavond Competitie
21-12-2018 20:00 - 21-12-2018 23:00 Senioren Heren Vrijdagavond Competitie

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

06-40672995 of 075-6212367

Address

Titanialaan 13
1562 ZC Krommenie
Nederland